Calendar

Table tennis (23.02.2022 08:00 T3)

TourTableDatePlayerScorePlayer
T3 23.02.2022 08:00 Ziakun Oleksandr (TT) 0:3 Zaitsev Oleksandr (TT)
T3 23.02.2022 08:30 Kuzmenko Dmytro (TT) 2:3 Prylepa Dmytro (TT)
T3 23.02.2022 09:00 Zaporozhets Roman (TT) 1:3 Syksa Oleksandr (TT)
T3 23.02.2022 09:30 Ziakun Oleksandr (TT) 1:3 Prylepa Dmytro (TT)
T3 23.02.2022 10:00 Syksa Oleksandr (TT) 3:0 Zaitsev Oleksandr (TT)
T3 23.02.2022 10:30 Kuzmenko Dmytro (TT) 3:2 Zaporozhets Roman (TT)
T3 23.02.2022 11:00 Ziakun Oleksandr (TT) 3:2 Syksa Oleksandr (TT)
T3 23.02.2022 11:30 Zaporozhets Roman (TT) 1:3 Prylepa Dmytro (TT)
T3 23.02.2022 12:00 Kuzmenko Dmytro (TT) 2:3 Zaitsev Oleksandr (TT)
T3 23.02.2022 12:30 Ziakun Oleksandr (TT) 3:0 Zaporozhets Roman (TT)
T3 23.02.2022 13:00 Kuzmenko Dmytro (TT) 3:2 Syksa Oleksandr (TT)
T3 23.02.2022 13:30 Prylepa Dmytro (TT) 3:2 Zaitsev Oleksandr (TT)
T3 23.02.2022 14:00 Ziakun Oleksandr (TT) 1:3 Kuzmenko Dmytro (TT)
T3 23.02.2022 14:30 Zaporozhets Roman (TT) 3:1 Zaitsev Oleksandr (TT)
T3 23.02.2022 15:00 Syksa Oleksandr (TT) 0:3 Prylepa Dmytro (TT)

Team Sports (Up challenger 04.10.2021 (Volleyball) 07-00)

TourTableDatePlayerScorePlayer
V2 04.10.2021 13:00 Monakor (VOLLEYBALL) -:- Savoy (VOLLEYBALL)

Table tennis (24.02.2022 08:00 T3)

TourTableDatePlayerScorePlayer
T3 24.02.2022 08:00 Ziakun Oleksandr (TT) -:- Tupyk Maksym (ТТ)
T3 24.02.2022 08:30 Miroshnychenko Serhii (TT) -:- Syksa Oleksandr (TT)
T3 24.02.2022 09:00 Zaporozhets Roman (TT) -:- Panchenko Bohdan (TT)
T3 24.02.2022 09:30 Ziakun Oleksandr (TT) -:- Syksa Oleksandr (TT)
T3 24.02.2022 10:00 Panchenko Bohdan (TT) -:- Tupyk Maksym (ТТ)
T3 24.02.2022 10:30 Miroshnychenko Serhii (TT) -:- Zaporozhets Roman (TT)
T3 24.02.2022 11:00 Ziakun Oleksandr (TT) -:- Panchenko Bohdan (TT)
T3 24.02.2022 11:30 Zaporozhets Roman (TT) -:- Syksa Oleksandr (TT)
T3 24.02.2022 12:00 Miroshnychenko Serhii (TT) -:- Tupyk Maksym (ТТ)
T3 24.02.2022 12:30 Ziakun Oleksandr (TT) -:- Zaporozhets Roman (TT)
T3 24.02.2022 13:00 Miroshnychenko Serhii (TT) -:- Panchenko Bohdan (TT)
T3 24.02.2022 13:30 Syksa Oleksandr (TT) -:- Tupyk Maksym (ТТ)
T3 24.02.2022 14:00 Ziakun Oleksandr (TT) -:- Miroshnychenko Serhii (TT)
T3 24.02.2022 14:30 Zaporozhets Roman (TT) -:- Tupyk Maksym (ТТ)
# Players 123456 W L Sets Pts
1 Ziakun O.
: : : : : 0 0 0-0 0
2 Panchenko B. :
: : : : 0 0 0-0 0
3 Syksa O. : :
: : : 0 0 0-0 0
4 Zaporozhets R. : : :
: : 0 0 0-0 0
5 Tupyk M. : : : :
: 0 0 0-0 0
6 Miroshnychenko S. : : : : :
0 0 0-0 0
# Players 123456 W L Sets Pts
1 Prylepa D.
3:2 3:0 3:2 3:1 3:1 5 0 15-6 10
2 Kuzmenko D. 2:3
3:2 2:3 3:1 3:2 3 2 13-11 8
3 Syksa O. 0:3 2:3
3:0 2:3 3:1 2 3 10-10 7
4 Zaitsev O. 2:3 3:2 0:3
3:0 1:3 2 3 9-11 7
5 Ziakun O. 1:3 1:3 3:2 0:3
3:0 2 3 8-11 7
6 Zaporozhets R. 1:3 2:3 1:3 3:1 0:3
1 4 7-13 6
# Players 1234 W L Sets Pts
1 Horbanenko O.
1:3
3:1
3:1
3:1
0:3
3:0
4 2 13-9 10
2 Zhurba O. 3:1
1:3
2:3
3:0
3:0
0:0
3 2 15-8 9
3 Tur A. 1:3
1:3
3:2
0:3
3:2
3:0
3 3 11-13 9
4 Skrypnyk O. 3:0
0:3
0:3
0:0
2:3
0:3
1 4 6-15 7